| Kvetkez 10 cikk | Elz 10 cikk |
Egy napom naplja |
|
2014.02.25. 20:14 |
|
Nem hittem volna, hogy egy olyan animt vgig fogok nzni, amit 2 kprl ismertem meg... s mind2 fanart... pr Nightcore-t keresve talltam r, a Boku wa Tomadachi ga Sukunai-ra. Sajnos ersen 12+. Ezt csak a szemcsis lny, Rika miatt mondom, a fura szvegei miatt O.O Szval egy lnyrl szl, aki 10 vvel ezeltt elveszette a legjobb bartjt, s tallkozik egy jonnan tiratkozott fival, Kodaka-val. s mert semelykjknek nem sikerlt bartokat szereznik, alaptanak egy bartkeres klubot, a "Szomszdok klubjt". Ajnlsra nztem, s termszetesen lnyok is nzhetik, br a Wikipdin "Schnen" -nek van feltntetve!
|
Egy napom naplja |
|
2014.02.15. 18:27 |
|
V! Na j, pr "magtl" lezuhant redny miatt nem kell betojni... Na j, nha viszont a "mama" sem a legszebb ltvny... :D De hogy lehet a fl hrmat, hromra rteni...
|
Egy napom naplja |
|
2014.02.11. 21:55 |
|
Na, minden Bertold s Mariettnak boldog nvnapot!
A Nightcore szmok bemsolsval nagyon lassan haladok, hisz mr a 80-adiknl vagyok! A knyvemmel is valamivel jobban haladok... Megrzseim hamar be is teljesltek... de ez egy msik trtnet, de viszont TITYOK is :P Teht, lakat a szmom!
Ha jl tudom, mg mkdik az egyik link a youtube listmhoz... Tbbek kztt van rajta Kesha, Pitbull, Avicii s mg pr msfle is, akiknek nem tudom fejbl a nevt/mvsznevt! >.<
|
Egy napom naplja |
|
2014.02.05. 11:59 |
|
Nem utdom, ti hogy vagytok vele, de n kezdem megszonki, ahogy egy ismersm mondta: Mi van, 12 vig egy fle gpet hasznltl, s mris azt krik tled, hogy egy leptop legyen a kedvenced?!
Most igazat is adok neki, egyenlre mg semmi rdekeset nem talltam rajta, csak internetezek, meg az alapjtkokkal knldom!
No, meg, keresek egy jobb, ingyenes rajzols progit, hogy nzzem, milyen lehet ezen rajzolni.
Ui.: Ezt a bejegyzst mr a "sajt" mini gpemrl rtam, teht, mr j ton haladok! 
|
Egy napom naplja |
|
2014.02.04. 22:57 |
|
Apu kitallta, hogy prbljak ki egy laptpot, hogy tetszik-e, ht, itt vannak a vlaszaim:
- a youtube-on ugrlt a 24:22 perces vide
- Az Office csaldom Angol! br hangslyoztam, hogy nekem nem kell angol!
- a Sakkozs jtkban egyszeren nem lehet sakk mattot adni, br abban volt, de azt rta ki, hogy nem lehet!
- hiba van betve egy egr is hozz, kiakartam prblni a nlkl is, egy fl ra utn rtzatosan grcslnek az ujjaim
- megprbltam elndtani egy internetes jtkom, erre lenullzta a pontjaim!
- hogy Windows 7-es, ugrlnak az ablakok
Na, de eddig ez mind negatv volt, itt jnnek a poztvak:
- hosszas prblkozs utn lett rajta magyar billenyt is
- a Ctrl helyett Strg r :D
nem tudom folytatni rajta a munkim, mert nem ltja a Bluetooth :D
Teht, egy rdekes kis laptopot kaptam! :P
Ui.: Foghatjuk r, hogy mint pozjtv volt, egy rtelemben :D
|
Egy napom naplja |
|
2014.02.01. 22:16 |
|
Megint egy gynyr knyv, legszvesebben keresnk magamnak egy olyan knyvet, aminek soha nem lesz vge. A mostani knyv, amit olvastam, klcsnbe kaptam, az ELTNTNEK NYILVNTVA egy lovas knyv, s most bevallom szintn, elsrtam magam rajta...
|
Egy napom naplja |
|
2014.01.29. 14:54 |
|
Vidm vagyok, de mirt is? Vgre, pr sort rhatok a knyvembe, lehet, hogy azrt... :D
|
Egy napom naplja |
|
2014.01.28. 15:39 |
|
Unalmas egy nap... hull a h, meg minden... a knyvemmel se, az oldallal se, de mg a versenyekre kapott feladatokkal se haladok valami jl, de nha egy kis kiruccans mennyi ihletet tud adni... Prbljtok ki ti is, mg ha a kocsiban is lve vrjtok az rkezst!
|
Egy napom naplja |
|
2014.01.23. 15:46 |
|
Nem mindig lehet azt mondani, hogy j mikor mr-mr hull a h... Futkoss a knyvtrba, s vissza, nem a legkellemesebb foglalkozs ilyen idben...
|
| Kvetkez 10 cikk | Elz 10 cikk |
|